795 134 333 elcalor@elcalor.eu

Nowe instalacje

Oferujemy pełny zakres instalacji hydraulicznych w nowo budowanych domach. Rozpoczynamy współpracę z inwestorem od kanalizacji „podziemne”, czyli na etapie fundamentów.
Po wybudowaniu stanu surowego otwartego – wykonany dach, bez luz ze stolarką zewnętrzną wykonujemy rozprowadzenie instalacji kanalizacji, wody użytkowej wraz z cyrkulacją, pionów centralnego ogrzewania oraz podejść do grzejników.
W zależności od życzenia klienta styropian oraz rury ogrzewania podłogowego zazwyczaj układamy po wykonaniu tynków wewnętrznych, lecz możemy ten etap wykonać przed tynkowaniem. Natomiast życzymy sobie, aby inwestor nie zwlekał z wykonaniem wylewek podłogowych, najczęściej kończymy układanie ogrzewania podłogowa w przeddzień przybycia ekipy wylewającej jastrych. Również na tym etapie układamy rozprowadzenie instalacji rekuperacji.
Ostatnim etapem pracy jest wykonanie kotłowni. W zależności od życzenia inwestora, lecz najczęściej instalujemy kocioł wraz z całym osprzętem już w wykończonym pomieszczeniu – glazura, terakota, ewentualnie pomalowanym, wykończonym.

Zainwestuj w ciepło swojego domu